הלוואה לחתונה

הלוואה לחתונה היא ממש לא עניין של מה בכך, ואין להקל ראש לפני ההחלטה הסופית לקחת אותה, בפרט כאשר מדובר אודות החיים המשותפים של בני הזוג המאוד צעירים, שצריכים להתחיל את חיי הזוגיות שמאחוריהם עומד חוב ענק של הלוואה. חרף העובדה שכל אחד עשוי לייעץ לזוג הצעיר שעומד להינשא איך לתכנן את הערב הכי חשוב בחיים שלהם , אין פה נכון או לא נכון בתכנון של החתונה, מה שבהכרח קשור גם לתחום פחות סימפטי – ההוצאות הכספיות בעבור יום החתונה. לא  כל זוג צעיר שעומד להינשא בורך בכפית של כסף, ולא תמיד ההורים יכולים או רוצים לעזור במימון החתונה, ועל כן זה רק טבעי שתרצו להסתייע בהלוואה לחתונה.

הלוואה לחתונה

הצורך של הלוואה לחתונה

הלוואה לחתונה מאפשרת לזוג הצעיר להצליח לממן את ההוצאות הכספיות אשר כרוכות בהפקה של חתונה באמצעים חלופיים, במקום להסתמך על כרטיס אשראי שנושא ריביות גבוהות למדי, או לכלות כל מקור נזיל של כסף מזומן, שנדרש להתנהלות של הזוג הטרי. הלוואות לחתונה הינן למעשה סוג של הלוואות אישיות, מכיוון שאפשר לעשות שימוש לכל מטרה.

ההתנהלות של הלוואה לחתונה מתחילה מעצם ההבנה הברורה של בני הזוג שהחתונה שלכם תעלה יותר כסף מזה שעומד לרשותם. חרף העובדה שבני הזוג עשויים להגיש בקשה להלוואה לחתונה בכל שלב של תהליך תכנון הפקת האירוע המקונן שלהם, עליהם להתחיל לשאת בתשלומי החזר ההלוואה לחתונה עם נטילתה לאלתר, בשל כך יש לתעדף קודם כל את הכסף הנזיל בשביל לשלם עבור כל הספקים ביום האירוע לפני הכול, ורק כשמבינים כמה כסף בדיוק חסר, לפנות להלוואה לחתונה, ולהימנע מכל מיני ריביות מיותרות.

שאלות ותשובות

האם הלוואה לחתונה תמיד אפשרית?

 באופן גורף ניתן להגיד כי לא תמיד אישור הלוואה לחתונה אפשרי, ובמידה והוא מתאפשר יש לראות בכך בתור בונוס, שחייב להיחשב כתוספת לתקציב הכולל ביום החתונה.

האם הלוואה לחתונה צריכה להיות גדולה?

בעולם אידיאלי בני הזוג יהיו מעוניינים לקחת הלוואה לחתונה הכי קטנה שניתן, כאשר אישור הלוואה שכזאת יבוסס על למשל – גובה סכום ההלוואה, דירוג האשראי, או היקף ההכנסות של בני הזוג ביחד, וכיוצא בזאת .

מתי הלוואה לחתונה מסתמנת כפתרון בר קיימא?

בשביל בני זוג שלא מתאפשרת להם גישה להיתכנויות מימון יותר זולות, הלוואה לחתונה מסתמנת בתור פתרון בר קיימא .

במה תועיל לכם הלוואה לחתונה?

הלוואה לחתונה טובה מכורח היותה גמישה, ואף אפשר לבזבז את כספי ההלוואה הזאת כראות עינכם. כמו כן, היא טומנת ברובה ריבית יותר נמוכה מסוגים שונים של הלוואות, כדוגמת כרטיס אשראי. בנוסף לכך היא מלווה בתנאי החזר אשר מאפשרים מימון לשנים רבות, לרוב מימון בן שנתיים עד לשבע שנים .

מתי הלוואה לחתונה איננה נחשבת לפתרון טוב למדי?

הלוואה לחתונה תיחשב כאינה פתרון טוב למדי משום שתתחילו את הנישואין שלכם בחובות. או יתכן שיש לכם חובות קודמים .

לבדיקת זכאות למשכנתא השאירו פרטים כאן:
[לבעלי נכס בלבד]
מחבר המאמר
מדריכי משכנתא
קאבר סרטון וידאו- משכנאת חוץ בנקאית
קאבר סרטון: כיצד נקבעת ריבית חוץ בנקאית
משכנתא חוץ בנקאית - מי מפקח עליהם (6)
משכנתא למסורבים
פוסטים באותו נושא
יצירת קשר
תוכן עניינים
אלפי לקוחות מרוצים