הלוואה לחתונה

הלוואה לחתונה

הלוואה לחתונה היא ממש לא עניין של מה בכך, ואין להקל ראש לפני ההחלטה הסופית לקחת אותה, בפרט כאשר מדובר אודות החיים המשותפים של בני הזוג המאוד צעירים, שצריכים להתחיל את חיי הזוגיות שמאחוריהם עומד חוב ענק של הלוואה. חרף העובדה שכל אחד עשוי לייעץ לזוג הצעיר שעומד להינשא איך לתכנן את הערב הכי חשוב בחיים שלהם, אין פה נכון או לא נכון בתכנון של החתונה, מה שבהכרח קשור גם לתחום פחות סימפטי – ההוצאות הכספיות בעבור יום החתונה. לא  כל זוג צעיר שעומד להינשא בורך בכפית של כסף, ולא תמיד ההורים יכולים או רוצים לעזור במימון החתונה, ועל כן זה רק טבעי שתרצו להסתייע בהלוואה לחתונה.

מה זה בכלל הלוואה לחתונה?

הלוואה לחתונה מאפשרת לזוג הצעיר להצליח לממן את ההוצאות הכספיות אשר כרוכות בהפקה של חתונה באמצעים חלופיים, במקום להסתמך על כרטיס אשראי שנושא ריביות גבוהות למדי, או לכלות כל מקור נזיל של כסף מזומן, שנדרש להתנהלות של הזוג הטרי. הלוואות לחתונה הינן למעשה סוג של הלוואות אישיות, מכיוון שאפשר לעשות שימוש לכל מטרה.

איך מתנהלת הלוואה לחתונה?

ההתנהלות של הלוואה לחתונה מתחילה מעצם ההבנה הברורה של בני הזוג שהחתונה שלכם תעלה יותר כסף מזה שעומד לרשותם. חרף העובדה שבני הזוג עשויים להגיש בקשה להלוואה לחתונה בכל שלב של תהליך תכנון הפקת האירוע המקונן שלהם, עליהם להתחיל לשאת בתשלומי החזר ההלוואה לחתונה עם נטילתה לאלתר, בשל כך יש לתעדף קודם כל את הכסף הנזיל בשביל לשלם עבור כל הספקים ביום האירוע לפני הכול, ורק כשמבינים כמה כסף בדיוק חסר, לפנות להלוואה לחתונה, ולהימנע מכל מיני ריביות מיותרות.

 באופן גורף ניתן להגיד כי לא תמיד אישור הלוואה לחתונה אפשרי, ובמידה והוא מתאפשר יש לראות בכך בתור בונוס, שחייב להיחשב כתוספת לתקציב הכולל ביום החתונה.

באופן הכי אוטופי, בני הזוג יהיו מעוניינים לקחת הלוואה לחתונה הכי קטנה שניתן, כאשר אישור הלוואה שכזאת יבוסס על למשל – גובה סכום ההלוואה, דירוג האשראי, או היקף ההכנסות של בני הזוג ביחד, וכיוצא בזאת

בשביל בני זוג שלא מתאפשרת להם גישה להיתכנויות מימון יותר זולות, הלוואה לחתונה מסתמנת בתור פתרון בר קיימא.

הלוואה לחתונה טובה מכורח היותה גמישה, ואף אפשר לבזבז את כספי ההלוואה הזאת כראות עינכם. כמו כן, היא טומנת ברובה ריבית יותר נמוכה מסוגים שונים של הלוואות, כדוגמת כרטיס אשראי. בנוסף לכך היא מלווה בתנאי החזר אשר מאפשרים מימון לשנים רבות, לרוב מימון בן שנתיים עד לשבע שנים. 

הלוואה לחתונה תיחשב כאינה פתרון טוב למדי משום שתתחילו את הנישואין שלכם בחובות. או יתכן שיש לכם חובות קודמים.

אלפי ישראלים נמצאו זכאים להלוואה בתנאים מעולים! לבדיקת זכאות אנא בחרו את האפשרות המתאימה:

חשבנו שיעניין אותך גם:

שווקים פיננסים
הרשמה לניוזלטר
אולי יעניין אותך
האם גם אתם זכאים למשכנתא למסורבים?

לבדיקה מהירה בחר\י את קבוצת גילך:

אי עמידה בתשלומי הלוואה או בהחזר עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. ההלוואות תועמדנה לתקופה של 12 – 100 תשלומים חודשיים. עלות שנתית מקסימלית (כולל עמלות) בהלוואות צמודות מדד הינה 13%, בהתאם לריבית (קביעת שיעור הריבית המקסימלי). בהלוואות שאינן צמודות מדד; עד גובה “שיעור העלות האשראי המרבי”, בהתאם לחוק אשראי הוגן, התשנ”ג-1993.

המרכז להבראה פיננסית 2020 ©

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

 לא ניתן לקבל הלוואה פחות מ-150 אלף ₪ 

לבדיקת התאמה מלאו פרטים:

להזמנת לידים מהירה מלאו פרטים:

דילוג לתוכן