הלוואות ללא ערבים וללא בטחונות

אריאל בבצ׳יק | משכנתאות

הלוואת גישור - כל מה שכדאי לדעת!

מה זה הלוואת גישור?

הלוואה נפוצה הידועה גם בשם הלוואת בלון או משכנתא גישור הנה הלוואה קצרת מועד שנועדה לגשר על פער תזרימי.

הלוואת גישור ניתנת במקרים רבים כנגד נכס נדל"ן המהווה בטוחה לגוף המלווה ומוחזר תוך תקופה של עד 3 שנים בתשלום אחד. במקרים רבים מדובר בפתרון של ממש מכיוון שהלווה נהנה מגרייס חלקי או מלא לאורך כל התקופה. כלומר, הלווה יכול לבחור לא להחזיר תשלומים לאורך כל התקופה או להחזיר רק את רחיב הריבית של ההלוואה (החזר חודשי נמוך יותר) .

הלוואת גישור דרך הלוואות חוץ בנקאיות כנגד נכס

לעיתים קרובות, לווים נתקלים במצב בו סך ההחזרים החודשיים מאוד גבוהים וכתוצאה מכך תשלומים רבים בחשבון אינם מכובדים , מה שמוביל את הלווה לקחת עוד ועוד הלוואות עד שהוא מסורב. בנקודה זאת , התשלומים בחשבון לא מכובדים ודירוג האשראי של הלווה נפגע. בסופו של יום , הלווה הופך למסורב אשראי.

במקרה כזה, ניתן לגייס הלוואת גישור כנגד נכס וכך להוריד את ההחזרים החודשיים בצורה ניכרת או אפילו מלאה. במהלך תקופה זאת, הלווה עובר תהליך של הבראה פיננסית שלאחריה ניתן להנות ממשכנתא לסגירת כלל החובות, בפריסה נוחה ובריביות נמוכות.

במקרים אחרים , הלוואת גישור מהווה מכשיר מינוף יעיל למשקיעים שצריכים לגשר על פער תזרימי בין עסקאות, תקופות בהם הנכס בבנייה או שיפוצים .

חשבנו שיעניין אותך גם:
שווקים פיננסים
הרשמה לניוזלטר

האם גם אתם זכאים למשכנתא שניה?

לבדיקה מהירה בחר\י את קבוצת גילך:

כתובתנו: מנחם בגין 156, תל אביב

אי עמידה בתשלומי הלוואה או בהחזר עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. ההלוואות תועמדנה לתקופה של 12 – 100 תשלומים חודשיים. עלות שנתית מקסימלית (כולל עמלות) בהלוואות צמודות מדד הינה 13%, בהתאם לריבית (קביעת שיעור הריבית המקסימלי). בהלוואות שאינן צמודות מדד; עד גובה “שיעור העלות האשראי המרבי”, בהתאם לחוק אשראי הוגן, התשנ”ג-1993.

שווה לעקוב אחרינו:

המרכז להבראה פיננסית 2020 © תנאי שימוש

Scroll to Top

שניה לפני שהלכת! מלאו את הטופס וקבלו מתנה יקרת ערך!

לקבלת גישה למתנה שתשנה את חייכם מלאו את הטופס וקבלו גישה מיידית:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

 לא ניתן לקבל הלוואה פחות מ-150 אלף ₪ 

לבדיקת התאמה מלאו פרטים:

להזמנת לידים מהירה מלאו פרטים:

דילוג לתוכן