הלוואה לרכב

הלוואה לרכב מאפשרת לכם לממן רכישה של רכב תוך כדי נשיאה בתשלום מדי חודש, במקום לרכוש את הרכב מההון העצמי שלכם ובבת אחת. בדרך כלל, הלוואה שכזאת מותנית בתשלום מקדמה, ושאר עלות הרכב תמומן באמצעות הגורם המלווה.

הלוואה לרכב

המהות של הלוואה לרכב

המהות של הלוואה לרכישת רכב היא בעיקר שאתם משעבדים את הרכב שקניתם עם הגורם המלווה, וזאת על מנת שתיפתח בפניכם האופציה לקבל את הכסף לרכישת הרכב. בדיוק כמו הלוואה אישית, כך גם ברוב ההלוואות לרכב לא מגבילים אתכם בשימוש הסופי של כספי ההלוואה. הסכום שלרוב יאשרו לכם הלוואה בעבור רכישת רכב נע בין שישים אחוזים עד לשמונים אחוזים משווי הרכב בפועל.

כדאיות בהלוואה לרכישת רכב

יש כל מיני סיבות שעושות הלוואה לרכב לכל כך מומלצת, ואלו הן המובילות מבניהן –

  • באמצעות ההלוואה לרכב יותר קל לרכוש את הרכב, בעוד שממש קל ופשוט היום למצוא כל מיני הלוואות לרכב, אתם ממש לא חייבים להמתין יותר מדי זמן על מנת לרכוש את רכב החלומות שלכם.
  • מרבית ההלוואות לרכב מאפשרות לכם ליהנות מגמישות של ריבית משתנה או קבועה, כאשר באפשרותכם לבחור את סוג הריבית שהכי מתאים לכם.
  • מרבית ההלוואות לרכב אף מאפשרות לכם לבחור את מסלול החזרי ההלוואה לרכב, לתקופה של עד שבע שנים, בהתאם לנוחות ולשיקולים שלכם.

שאלות ותשובות

האם הלוואה לרכב רלוונטית גם לרכישת רכב יד שניה?

בלי כל ספק, הלוואה לרכב רלוונטית גם לרכישת רכב יד שניה. חרף העובדה שהריבית מן הסתם תהיה הרבה יותר גבוהה מאשר הריבית שבה תחויבו על הלוואה של רכב חדש וכן יחס ההלוואה הזאת לערך יהיה נמוך לעומת היחס של הלוואה לרכב חדש.

האם הלוואה לרכב מחייבת ביטחונות?

אתם ממש לא מתבקשים להציג ביטחונות בעת קבלת הלוואה לרכב, וזאת משום שבעצם הרכב שלכם משמש בתור ערובה לגורם המלווה באם לא תעמדו בהחזרי ההלוואה לרכב, מה שמאפשר לגום המלווה לעקל את הרכב שרכשתם , למכור אותו ובכסף הזה להחזיר את הכסף בעבור הרכב שלכם .

האם אפשר לנהל משא ונתן על הריבית של הלוואה לרכב?

אפשר וגם רצוי לנהל משא ומתן על ריבית בעקבות לקיחת הלוואה לרכב. שלא כמו הלוואות אחרות, בתרחיש שכזה נהנים מגמישות יתרה לנהל משא ומתן על הריבית עם הגורם המלווה, בפרט במידה ויש לכם דירוג אשראי טוב וקשרים מצוינים עם המלווים .

מה בדיוק קובעת התקופה של הלוואה לרכב?

תקופת הלוואה לרכב קובעת קודם כל את הוצאת הריבית הכוללת. כמו כן, היא קובעת את שיעור הריבית. לרוב נהוג לקבוע את שיעורי ריבית גבוהה יותר בהלוואה לתקופה קצרה יותר וריבית נמוכה יותר בהלוואה ארוכה יותר. גיל רכב ודגם יהיה גם אחד הגורמים הנלקחים בחשבון בעת ​​ההחלטה על שיעורי הריבית להלוואה לרכב.

האם קבלת אישור על הלוואה לרכב מחייבת הוכחת הכנסות מצדכם?

קבלת אישור על הלוואה לרכב מחייבת בוודאי הוכחת הכנסות מצדכם , באמצעות הצגת תלוש משכורת אחרון או כל הוכחת יציבות תעסוקתית.

לבדיקת זכאות למשכנתא השאירו פרטים כאן:
[לבעלי נכס בלבד]
מחבר המאמר
מדריכי משכנתא
קאבר סרטון וידאו- משכנאת חוץ בנקאית
קאבר סרטון: כיצד נקבעת ריבית חוץ בנקאית
משכנתא חוץ בנקאית - מי מפקח עליהם (6)
משכנתא למסורבים
פוסטים באותו נושא
יצירת קשר
תוכן עניינים
אלפי לקוחות מרוצים