הלוואה לכיסוי המינוס

הלוואה לכיסוי המינוס

הלוואה לכיסוי המינוס מסייעת לכם לנהל את החוב בחשבון הבנק שלכם ביתר יעילות. אתם נהנים מתשלום בבת אחת של חיסול כל ההתחייבות הכספיות שבהתנהלות חשבון הבנק שלכם. באם תקפידו על קריאה למן ראשית המאמר הזה ועד לתומו, תבינו בדיוק למה.

למה הלוואה לכיסוי המינוס "טובה ליהודים"?

זה כבר ידוע לכל, כי הלוואה לכיסוי המינוס נחשבת לאחד מן המוצרים הכי מוצלחים אשר מוצעים על ידי הבנק. בדרך כלל היא מאובטחת באופי שלה, משמע – לא ידרשו ממכם לספק ביטחונות כאלו ואחרים כתנאי לקבלתה. לרוב אישור סכום ההלוואה עובר סנקציה, והוא יינתן תוך כמה ימים. כמו כן, אף אחד לא יגיד לכם לאיזה תחום מותר לכם לקחת את ההלוואה הזאת, כל עוד תעמדו בהחזרים החודשיים שלה. באופן כללי, הלוואה מסוג כזה יכולה להינתן בטווח של החזרים של בין שנה לבין חמש שנים, למרות שיש יוצאים מהכלל, וניתן לדרוש עוד שנים.

מה התרחישים שתומכים בלקיחת הלוואה לכיסוי המינוס?

קצרה היריעה מלהכיל את כל התרחישים שתומכים בלקיחת הלוואה לכיסוי המינוס. בכל זאת נציג בפניכם את ארבעת התרחישים הכי נצפים –

  • באם הבנק שלכם לוחץ עליכם לסגור במידית את המינוס שלכם בחשבון הבנק.
  • באם מובן מאליו כי המינוס בחשבון הבנק שלכם גדול מדי, עד שלא נותר לכם להילחם בו בצינורות המקובלים בלי סיוע.
  • כאשר הבנק שלכם החליט להטיל עליכם הגבלות או סנקציות, כמו גם פגיעה במסגרת האשראי שלכם או לחלופין החזרת צ'קים, וכולי.
  • באם ברור כי ייקח לכם יותר מדי זמן לצמצם את המינוס בבנק, ובזמן הזה תישאו בריביות גבוהות למדי.

חשוב לחפש הלוואה לכיסוי המינוס עם ריבית נמוכה מאשר הריבית על המינוס בחשבון הבנק שלכם משום שבאופן הזה תשלמו פחות כסף על המינוס שלכם בבנק.

כלל האצבע של לקיחת הלוואה לכיסוי המינוס, היא לקחת רק הלוואה שאפשר באמת להחזיר. גובה ההחזר החודשי, סכום ההלוואה, או כמות התשלומים מוכרחים להיות כאלה שיש באפשרותכם לעמוד בהחזר שלהם, עד אשר תסיימו את כל החזרי ההלוואה. שאם לא כן, תיקלעו למצב שבו רק החלפתם חוב אחד של מינוס בבנק בחוב נוסף של הלוואה לסגירת המינוס.

הסכום של הלוואה לכיסוי המינוס צריך לאפשר לסגור את המינוס בבנק בלי כל בעיה. אתם ממש לא חייבים לקחת סכום הלוואה באותו קנה המידה של גובה המינוס, כי אם מספיק לקחת הלוואה בסכום שיאפשר לכם לחסל אחת ולתמיד את המינוס על ידי ההלוואה ודרכי ההתנהלות הכלכלית החדשה שלכם. יש לציין, כי ככל שתיקחו סכום הלוואה קטן יותר, כך יהיה לכם קל יותר להחזיר אותה והריבית עליה תהיה נמוכה.

במידה והבנק שלכם מפעיל עליכם לחצים לסגור את המינוס בחשבון הבנק שלכם, ובאותה הנשימה הוא מציע לכם לקחת ממנו הלוואה, תעשו חושבים עם עצמכם. תבחנו היטב את כל האפשרויות ללקיחת הלוואה, בתנאים הטובים ביותר שתוכלו להשיג, אף ממקורות אחרים.

כאשר שוקלים לקחת הלוואה לכיסוי המינוס, יש לחשוב טוב על סכומי ההחזר שלה. כידוע לכל, כל הלוואה צריך להחזיר, ובזמן. ואם יש לכם התחייבויות קודמות, יש לשקלל את כולן, ולהבין את המצב הפיננסי שלכם לאשורו.

אלפי ישראלים נמצאו זכאים להלוואה בתנאים מעולים! לבדיקת זכאות אנא בחרו את האפשרות המתאימה:

חשבנו שיעניין אותך גם:

שווקים פיננסים
הרשמה לניוזלטר
אולי יעניין אותך
האם גם אתם זכאים למשכנתא למסורבים?

לבדיקה מהירה בחר\י את קבוצת גילך:

אי עמידה בתשלומי הלוואה או בהחזר עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. ההלוואות תועמדנה לתקופה של 12 – 100 תשלומים חודשיים. עלות שנתית מקסימלית (כולל עמלות) בהלוואות צמודות מדד הינה 13%, בהתאם לריבית (קביעת שיעור הריבית המקסימלי). בהלוואות שאינן צמודות מדד; עד גובה “שיעור העלות האשראי המרבי”, בהתאם לחוק אשראי הוגן, התשנ”ג-1993.

המרכז להבראה פיננסית 2020 ©

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

 לא ניתן לקבל הלוואה פחות מ-150 אלף ₪ 

לבדיקת התאמה מלאו פרטים:

להזמנת לידים מהירה מלאו פרטים:

דילוג לתוכן