הלוואה כנגד נכס

הלוואה כנגד נכס

הלוואה כנגד נכס מאפשרת לכם ליהנות מכסף נזיל, ויהיו הצרכים שלכם כאשר יהיו. המשמעות שלה, שבמידה ותחדלו לעמוד בתשלומים ההלוואה מדי חודש בחודשו, המלווה עשוי לעקל את הנכס שלכם אשר שימש בתור בטוחה, על מנת לצמצם את ההפסדים שנוצרו לו בעקבות ההלוואה שאישר לכם.  בשל הסיבה כי הלוואות כנגד נכסים מציעות סוג של ביטחון כל שהוא לגורם המלווה, במידה ולא תצליחו להחזיר את ההלוואה, הנכס שלכם "ייפול קורבן" להחזר ההלוואה שלקחתם.

לאיזה זכויות תיחשפו בתרחיש של הלוואה כנגד נכס?

קצרה היריעה מלהכיל את כל הזכויות שאליהן תיחשפו בתרחיש של הלוואה כנגד נכס. בכל זאת נציג בפניכם את המובילות שמבניהן, כדלקמן –

  • חרף העובדה שיתכן שאין לכם דירוג אשראי יותר מדי מזהיר, בטוחה כגון נכס עשויה לספק לכם ריבית מעולה, וזאת כתוצאה מהירידה בסיכונים של הגורם המלווה.
  • הלוואות כנגד נכסים בהחלט מצדיקות את הסיכונים שנוטלים המלווים ועשויות להגדיל את הסיכויים שיאשרו לכם אותן.
  • בכל זמן נתון יש מקום לנהל משא ומתן. עם סיכויי אישור מוגדלים, ריביות נמוכות יותר וטווחים ארוכים יותר, בדרך כלל יהיה באפשרותכם לקבל תנאים אשר מתאימים למסגרת התקציב שלכם.

מה הקשר בין הערכה לבין הלוואה כנגד נכס?

כאשר מבקשים לקבל הלוואה כנגד נכס, והנכס שלכם יהפוך להיות בבעלות של המלווה, במידה ולא תעמדו בהחזרים החודשיים של ההלוואה, החתם צריך לדעת בדיוק מה שווי הנכס שבבעלותכם, בעזרת פרוצדורה שמכונה הערכה. מדובר אודות סוג של חוות דעת מקצועית חסרת פניות בהיבט של שווי הנכס, שמשמשת בעת מכירה שלו בקביעה אם מחירו מתאים לפי תכונות כלליות, מצב או מיקום הנכס.

השמאי יחליט להעריך את הנכס, במקרה של הלוואה כנגד נכס, בעוד הוא ייקח בחשבון המון גורמים, כדוגמת – מכירות אחרונות של נכסים דומים וקרובים, מיקומו של הנכס, המצב שלו והן הכנסה פוטנציאלית מדמי שכירות חודשיים.

בטרם שמלווים ייאותו לאשר לכם קבלת הלוואה, הם מעוניינים לדעת שיש לכם את היכולת להחזיר את הכסף שלוויתם מהם. ועל כן, מבחינת ביטחונות, יש ערך רב לכל הקונסטלציה של הלוואה כנגד נכס.

במידה והנכם שוקלים לקבל הלוואה אישית עם בטחונות, קרי – הלוואה כנגד נכס, הבחירה האולטימטיבית למלווים הינה ללא ספק מוסד פיננסי שהנכם כבר עשיתם אתו עסקים בעבר, בפרט באם הביטחונות שלכם יקר ערך, שלא יסולא מפז.

משכנתא הינה סוג של הלוואה כנגד נכס, שבה הנכס שלכם מהווה את הבטוחה. במידה ותפסיקו לשלם אותה במשך כמה חודשים, נותן שירות ההלוואה עשוי להתחיל בהליכים משפטיים שעלולים להוביל לכך שהמלווה יקבל בסיכומו של יום את החזקה על הנכס שלכם.

ההגדרה המדויקת של הלוואה כנגד נכס מתייחסת לנכס שהמלווה מקבל בתור ערובה להלוואה שנתן לכם.

אלפי ישראלים נמצאו זכאים להלוואה בתנאים מעולים! לבדיקת זכאות אנא בחרו את האפשרות המתאימה:

חשבנו שיעניין אותך גם:

שווקים פיננסים
הרשמה לניוזלטר
אולי יעניין אותך
האם גם אתם זכאים למשכנתא למסורבים?

לבדיקה מהירה בחר\י את קבוצת גילך:

כתובתנו: מנחם בגין 156, תל אביב

אי עמידה בתשלומי הלוואה או בהחזר עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. ההלוואות תועמדנה לתקופה של 12 – 100 תשלומים חודשיים. עלות שנתית מקסימלית (כולל עמלות) בהלוואות צמודות מדד הינה 13%, בהתאם לריבית (קביעת שיעור הריבית המקסימלי). בהלוואות שאינן צמודות מדד; עד גובה “שיעור העלות האשראי המרבי”, בהתאם לחוק אשראי הוגן, התשנ”ג-1993.

שווה לעקוב אחרינו:

המרכז להבראה פיננסית 2020 © תנאי שימוש

Scroll to Top

שניה לפני שהלכת! מלאו את הטופס וקבלו מתנה יקרת ערך!

לקבלת גישה למתנה שתשנה את חייכם מלאו את הטופס וקבלו גישה מיידית:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

 לא ניתן לקבל הלוואה פחות מ-150 אלף ₪ 

לבדיקת התאמה מלאו פרטים:

להזמנת לידים מהירה מלאו פרטים:

דילוג לתוכן