כלל משכנתא

כלל משכנתא

עקרונית, כלל משכנתא מציעים שירותי משכנתאות לכל הלקוחות המתעניינים בלקיחת משכנתא למען רכישת נכסים או בנייתם. כמו גם ללקוחות המעוניינים למחזר או לגרור משכנתא. כמו גם ללקוחות המעוניינים לשפץ בית או לקחת הלוואות למטרות שונות ואפילו להלוות למטרות הקשורות לנכסים מסחריים כמו משרדים ומרפאות. יתרה מכך, כלל משכנתא יכולים להציע ליווי יחידים, תמיכה לבניה עצמית ואף מימון עד 60%.

מה ייחודי ומיוחד בחברת כלל משכנתא (מה היא מבטיחה על פי הכתוב באתר)?

יכול להיות, שאחת ההבטחות הייחודיות של כלל משכנתא היא שרכישת או בניית הבית הראוי לא צריכה לעבור דרך משכנתא המגיע מבנק, בהנחה שרוצים לקחת משכנתא באופן נקודתי. כלל משכנתא יכולה להציע גישה אחרת (לדבריה) למימון המשכנתא. מדוע היא אחרת? ובכן, מבחינת כלל משכנתא, מדובר בתהליך שיש בו דגש על זמינות, נוחות ושירות מקצועי וכל זה בתנאים תחרותיים אל מול המשכנתאות שבנקים יכולים להציע. כך שלכל הפחות אפשר לבדוק מה כלל משכנתא מציעים ולראות אם זה אכן "אחר", או "יותר טוב".

אילו מסלולי משכנתא מציעה חברת כלל משכנתא?

כלל משכנתא מבטיחה ללקוחותיה מספר דברים. ראשית, מדובר במסלולים גמישים עם התאמה אישית. בחברה ישנם יועצי משכנתאות השואפים (לדברי החברה) להתאים אישית את המשכנתא הרלוונטית בהתאם לתוכניות עתידיות). בין המסלולים שכלל משכנתא מציעה נכללים:

  • הלוואת בלון
  • משכנתא בריבית קבועה ללא הצמדה יחד עם החזר חודשי קבוע וידוע מראש
  • משכנתא על בסיס ריבית פריים
  • משכנתא בריבית משתנה וצמודת מדד
  • משכנתא בריבית קבועה צמודה למדד

יתרה מכך, כלל משכנתא מציעה ללקוחותיה אפשרות למחזר ולגרור את המשכנתא, ואף לפרוס את המשכנתא עד משך של 30 שנה. באתר החברה כתוב כי מדובר בתהליך נוח ומהיר.

אלפי ישראלים נמצאו זכאים להלוואה בתנאים מעולים! לבדיקת זכאות אנא בחרו את האפשרות המתאימה:

חשבנו שיעניין אותך גם:

שווקים פיננסים
הרשמה לניוזלטר
אולי יעניין אותך
האם גם אתם זכאים למשכנתא למסורבים?

לבדיקה מהירה בחר\י את קבוצת גילך:

אי עמידה בתשלומי הלוואה או בהחזר עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. ההלוואות תועמדנה לתקופה של 12 – 100 תשלומים חודשיים. עלות שנתית מקסימלית (כולל עמלות) בהלוואות צמודות מדד הינה 13%, בהתאם לריבית (קביעת שיעור הריבית המקסימלי). בהלוואות שאינן צמודות מדד; עד גובה “שיעור העלות האשראי המרבי”, בהתאם לחוק אשראי הוגן, התשנ”ג-1993.

המרכז להבראה פיננסית 2020 © תנאי שימוש

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

 לא ניתן לקבל הלוואה פחות מ-150 אלף ₪ 

לבדיקת התאמה מלאו פרטים:

להזמנת לידים מהירה מלאו פרטים:

דילוג לתוכן