מימון לרכב יד שנייה ללא מקדמה

מימון לרכב יד שנייה ללא מקדמה

מימון לרכב יד שנייה ללא מקדמה הוא בהחלט משהו שיש לתת לו מקום ניכר בסדר החשיבות שלכם, בעוד אתם עומדים בפני ההחלטה הגורלית, יש לומר, לבחור רכב יד שנייה. למרות שרכב יד שנייה עולה הרבה פחות מאשר עולה רכב יד ראשונה, זאת עדיין הוצאה כספית גדולה, ולא כל בני האדם יכולים לאפשר אותה לעצמם. על פי רוב, מימון לרכב שכזה מוצע בפרט לבני אדם עם דירוג אשראי חיובי וגבוה, אבל בכל כלל יש יוצא מהכלל, והתכנסנו פה על מנת למצוא אותו.

במה יתמקדו המלווים בבקשה של מימון לרכב יד שנייה ללא מקדמה?

לא כל מלווה של מימון לרכב יד שנייה ללא מקדמה יחייב אתכם להציג דירוג אשראי חיובי וגבוה, יש כאלו שעשויים דווקא להתמקד במהות החוב או בהכנסות שלכם, ובגורמים כגון – יחס הלוואה לערך, כאשר המשמעות של זה שכמה שהנכם לווים בשביל הרכב יד שנייה בהשוואה לשווי ערך הרכב הנבחר.

למה מומלץ לפנות לכמה סוכנויות רכב לשם בקשת מימון לרכב יד שנייה ללא מקדמה?

במידה ואתם מבקשים מימון לרכב יד שנייה ללא מקדמה, כדאי שתפנו לכמה סוכנויות של רכבים, וכך יהיה באפשרותכם להשוות בין כמה הצעות, והן לעשות בהן שימוש על מנת שיהוו עבורכם קלף מיקוח להצעה הכי מעולה. סוכנויות רכב הן לאו דווקא הפתרון היחיד שניצב לפניכם, ביכולתכם גם לפנות למלווים דרך רשת האינטרנט, לבנקים או לחברות האשראי, בעוד רק עליכם למלא טופס און ליין, ועל פי אמינות דירוג האשראי שלכם, לקבל כמה הצעות מימון שכאלו. 

תעסוקה קבועה, של מינימום שנה, בהחלט יכולה להשפיע על אישור של מימון לרכב יד שנייה ללא מקדמה, משום שהיא מוכיחה יציבות בעבודה.

אם אין לכם הלוואות רבות אחרות, כמו למשל – שכר דירה גבוה מדי, הלוואות לסטודנטים, הכנסות נמוכות, יש בכך השפעה ניכרת על מימון לרכב יד שנייה ללא מקדמה, וזה בגלל שכל אלה עשויים להוכיח שהנכם עשויים, בלי כל בעיה, לעמוד בהחזרים של מימון הרכב.

ככל שההכנסה שלכם גבוהה יותר, באופן ישיר גדלים הסיכויים כי תקבלו אישור על מימון לרכב יד שנייה ללא מקדמה, וזאת משום שהמלווה יראה אתכם כמסוגלים לעמוד בכל תשלומי ההלוואה לרכב.

הקשר בין מקום מגורים קבוע לבין אישור של מימון לרכב יד שנייה ללא מקדמה ישיר, משום שהוא מעיד על היציבות שלכם.

תחפשו מימון לרכב יד שנייה ללא מקדמה בדיוק כפי שהייתם עושים עבור כל הלוואה אחרת לרכב.

אלפי ישראלים נמצאו זכאים להלוואה בתנאים מעולים! לבדיקת זכאות אנא בחרו את האפשרות המתאימה:

חשבנו שיעניין אותך גם:

שווקים פיננסים
הרשמה לניוזלטר
אולי יעניין אותך
האם גם אתם זכאים למשכנתא למסורבים?

לבדיקה מהירה בחר\י את קבוצת גילך:

אי עמידה בתשלומי הלוואה או בהחזר עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. ההלוואות תועמדנה לתקופה של 12 – 100 תשלומים חודשיים. עלות שנתית מקסימלית (כולל עמלות) בהלוואות צמודות מדד הינה 13%, בהתאם לריבית (קביעת שיעור הריבית המקסימלי). בהלוואות שאינן צמודות מדד; עד גובה “שיעור העלות האשראי המרבי”, בהתאם לחוק אשראי הוגן, התשנ”ג-1993.

המרכז להבראה פיננסית 2020 ©

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

 לא ניתן לקבל הלוואה פחות מ-150 אלף ₪ 

לבדיקת התאמה מלאו פרטים:

להזמנת לידים מהירה מלאו פרטים:

דילוג לתוכן