מימון ישיר הלוואה

מימון ישיר הלוואה

יוקר המחיה הגבוה גורם ללא מעט אנשים להיכנס למינוסים לתקופות קשות אשר לעיתים מתדרדרות והופכות למצב כרוני. על מנת להתגבר על המינוס בחשבון או על החוב שאתם חייבים להחזיר, כדאי לקחת הלוואה מימון ישיר. באמצעות מימון ישיר תוכלו ליהנות מהלוואות נוחות וגמישות בפריסה של 60 תשלומים.

הלוואה במימון ישיר

אם אתם זקוקים להלוואה והבנק לא מאשר לכם, תוכלו לפנות לגופים חוץ בנקאיים שאחד מהם הוא מימון ישיר. בחברת מימון ישיר, תמצאו הלוואות שונות ללא צורך בהצגת מסמכים ובטחונות וללא ערבים. עם מימון ישיר הלוואה, תוכלו לקבל הלוואה בפריסת תנאים נוחים וגמישים המתאימה לצרכים האישיים בהתאמה אישית. כל מה שאתם צריכים זה לפנות לחברת מימון ישיר ולבקש את סוג ההלוואה שאתם צריכים.

סוגי הלוואות במימון ישיר

במימון ישיר תמצאו מגוון הלוואות בהתאם לצרכים האישיים שלכם. הלוואות ניתנות עד לסכום של 80 אלף ₪ בפריסת תשלומים ארוכה של עד 60 תשלומים ובתנאים נוחים. בין ההלוואות השונות ניתן אף למצוא הלוואה לרכישת רכב, הלוואה לביטוח בריאות, הלוואה לסגירת מינוס, הלוואה לכל מטרה, הלוואה לחופשה, ועוד. לכל הלוואה פריסת תשלומים שונה ונוחה הכוללת ריבית נמוכה. בנוסף לכך, אין צורך בביטחונות וערבים. כל לקוח אשר מבוטח בביטוח ישיר יכול לבקש הלוואה המתאימה לצרכים האישיים שלו. עם מימון ישיר הלוואה תוכלו לקבל את כל הכסף שאתם צריכים תוך זמן קצר וליהנות מהחזרי תשלום הלוואה נוחים וגמישים לאורך תקופה ארוכה, כך שלא תרגישו שלקחתם הלוואה. בנוסף לכך, הלוואות ניתנות בתנאים נוחים ללא צורך במסירת פרטים נוספים וכן מתקבלים תוך ימים בודדים אל חשבון הבנק.

כיצד ניתן לקחת הלוואה במימון ישיר?

על מנת לקבל הלוואה במימון ישיר יש לפנות למימון ישיר דרך אתר החברה או דרך הטלפון ולדבר עם נציג בנקאי שישמח לתת לכם את כל הפרטים. בטרם קבלת ההלוואה תצטרכו למלא טופס בקשת הלוואה ולאחר מכן לחכות לאישור הבקשה ולקבלת הכסף תוך מספר ימים בודדים ללא צורך באישורים, בטחונות וערבים כפי שנהוג בחברות חוץ בנקאיות אחרות. עם מימון ישיר הלוואה תוכלו להיות רגועים וחסרי דאגות מהמינוס והחובות שיש לכם ולראות את הכסף בחשבון העו"ש תוך זמן קצר.

שאלות נפוצות

סכום ההלוואה בהלוואות לכל מטרה הוא עד 150,000 ₪ הלוואות לרכב הוא עד 300,000 ₪. הסכם המאושר להלוואה הוא בהתאם לצרכי הלקוח ויכולת ההחזר שלו.

מימון ישיר ישנן הלוואות לכל מטרה עד 150,000 ₪ והלוואות לרכישת רכב חדש או יד שניה עד סכום של 300,000 ₪. כמו כן, ניתן למצוא הלוואות נוספות לסגירת המינוס, חופשות ועוד.

מימון ישיר מעניקה הלוואות ללקוחות פרטיים, שכירים וכן לעצמאים.

אין צורך בטחונות וערבים לקבלת הלוואה מימון ישיר, מגישים בקשה וממלאים פרטים ומקבלים הלוואה בהתאמה אישית.

יש להיכנס לאתר למלא את הפרטים לבקשת הלוואה ולחכות לאישור. במידה ומדובר על הלוואה יש להשאיר את הפרטים על מנת שנציג טלפוני יחזור אליכם ויתאים לכם הלוואה מתאימה. במידה ומדובר על הלוואה כנגד שעבוד רכב ניתן לדבר עם נציג טלפוני בטלפון למסור את הפרטים האישיים ואת רישיון הרכב ולקבל הצעה לסכום ההלוואה.

אלפי ישראלים נמצאו זכאים להלוואה בתנאים מעולים! לבדיקת זכאות אנא בחרו את האפשרות המתאימה:

חשבנו שיעניין אותך גם:

שווקים פיננסים
הרשמה לניוזלטר
אולי יעניין אותך
האם גם אתם זכאים למשכנתא למסורבים?

לבדיקה מהירה בחר\י את קבוצת גילך:

אי עמידה בתשלומי הלוואה או בהחזר עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. ההלוואות תועמדנה לתקופה של 12 – 100 תשלומים חודשיים. עלות שנתית מקסימלית (כולל עמלות) בהלוואות צמודות מדד הינה 13%, בהתאם לריבית (קביעת שיעור הריבית המקסימלי). בהלוואות שאינן צמודות מדד; עד גובה “שיעור העלות האשראי המרבי”, בהתאם לחוק אשראי הוגן, התשנ”ג-1993.

המרכז להבראה פיננסית 2020 ©

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

 לא ניתן לקבל הלוואה פחות מ-150 אלף ₪ 

לבדיקת התאמה מלאו פרטים:

להזמנת לידים מהירה מלאו פרטים:

דילוג לתוכן