הלוואות לחיילים

הלוואות חיילים

משכורת החיילים היא משכורת נמוכה מאוד המסתכמת בכמה מאות שקלים. משכורת זאת אינה מספיקה להוצאות החייל במיוחד ביוקר המחיה הגבוה שבו אנו חיים, שמדובר על חיילים בודדים או חיילים בסדיר קשה עד מאוד להתקיים ממשכורת זאת, מה שגורם לחיילים רבים לחפש עבודה. על מנת להוריד את הלחצים והדאגות ואף להחזיר הוקרה לחיילים אשר מגנים על המדינה, ניתן לבקש הלוואות חיילים וליהנות בפריסת תשלומים נוחה וגמישה בהתאם למצבו של החייל הכוללת ריבית נמוכה.

הלוואות חיילים בתנאים נוחים

הלוואות חיילים הן הלוואות אשר ניתנות לחיילי הסדיר שמרוויחים מאות שקלים בודדים בחודש. הלוואות אלה הן פתרון מימון אטרקטיבי עבור החיילים אשר משתכרים במשכורות נמוכות ביותר שלא מספיקות להוצאותיהם השונות. ההלוואות ניתנות בתנאים אטרקטיביים ונוחים עם ריבית נמוכה ולעיתים אף אינם כוללים ריבית.

מה הסיבות שחיילים צריכים להלוואות?

מאחר שמשכורת החייל אינה מכסה את הוצאות החייל שהן מעבר לאוכל ולינה אשר ממומנות באמצעות הצבא, הוא חייב לקחת הלוואה שתכסה זאת. הוצאות אלה כוללות הוצאות חופשה בחו"ל, הוצאות רכב, הוצאות מגורים במידה והחייל בודד ואין לו הורים וכן הוצאות שגרתיות בחיי היום יום. באמצעות הלוואה לחיילים יכול החייל לחיות בחיי רווחה ופחות להיות מודאג ולחוץ מהמשכורת החודשית הנמוכה שנכנסת.

מהיכן ניתן לקבל הלוואות לחיילים?

הלוואות לחיילים ניתנות דרך הבנקים או חברות חוץ בנקאיות כגון: חברות האשראי, חברות ביטוח, חברות מימון פרטיות, קופת גמל או קרן השתלמות. באופציה הטובה ביותר עבור חיילים בסדיר היא דרך הבנקים מכיוון שהריבית היא נמוכה מאוד ביחס לחברות חוץ בנקאיות ולעיתים יש מסלולי הלוואה שאינם כוללים ריבית. כמו כן, אישור ההלוואה לוקח זמן כך שיש לקחת זאת בחשבון שממלאים בקשת הלוואה.

שאלות ותשובות

ניתן לקחת הלוואות חיילים עד לסכום של 15,000 ₪.

בהלוואות חיילים אין צורך בביטחונות או ערבים, אלא אם כן מדובר על הלוואת משכנתא הכוללת סכום קרן גבוה.

הריבית לחיילים משתנה בהתאם לריבית הפריים המשתנה ותנאי החשבון והפעילות של החייל.

את ההלוואה ניתן לפרוס ל-36 תשלומים חודשיים.

הלוואות חיילים דרך הבנק ניתנות דרך סניף הבנק או סניפי בנקים אחרים ויש צורך להגיע לבנק למלא טפסים. לעומת זאת הלוואות חוץ בנקאות ניתנות דרך גופים חוץ בנקאיים כמו חברות האשראי, חברות מימון פרטי, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות, חברות ביטוח ועוד ואינם מצריכות הגעה. ההבדל היחידי והבולט בין שניהם זה אחוז הריבית. בבנקים הריבית היא נמוכה ובחברות חוץ בנקאיות גבוהה.

אלפי ישראלים נמצאו זכאים להלוואה בתנאים מעולים! לבדיקת זכאות אנא בחרו את האפשרות המתאימה:

חשבנו שיעניין אותך גם:

שווקים פיננסים
הרשמה לניוזלטר
אולי יעניין אותך
בחרו הלוואה לפי סכום
האם גם אתם זכאים למשכנתא למסורבים?

לבדיקה מהירה בחר\י את קבוצת גילך:

אי עמידה בתשלומי הלוואה או בהחזר עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. ההלוואות תועמדנה לתקופה של 12 – 100 תשלומים חודשיים. עלות שנתית מקסימלית (כולל עמלות) בהלוואות צמודות מדד הינה 13%, בהתאם לריבית (קביעת שיעור הריבית המקסימלי). בהלוואות שאינן צמודות מדד; עד גובה “שיעור העלות האשראי המרבי”, בהתאם לחוק אשראי הוגן, התשנ”ג-1993.

המרכז להבראה פיננסית 2020 ©

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

 לא ניתן לקבל הלוואה פחות מ-150 אלף ₪ 

לבדיקת התאמה מלאו פרטים:

להזמנת לידים מהירה מלאו פרטים:

דילוג לתוכן