הלוואות לחיילים

משכורת החיילים היא משכורת נמוכה מאוד המסתכמת בכמה מאות שקלים. משכורת זאת אינה מספיקה להוצאות החייל במיוחד ביוקר המחיה הגבוה שבו אנו חיים, שמדובר על חיילים בודדים או חיילים בסדיר קשה עד מאוד להתקיים ממשכורת זאת, מה שגורם לחיילים רבים לחפש עבודה. על מנת להוריד את הלחצים והדאגות ואף להחזיר הוקרה לחיילים אשר מגנים על המדינה, ניתן לבקש הלוואות חיילים וליהנות בפריסת תשלומים נוחה וגמישה בהתאם למצבו של החייל הכוללת ריבית נמוכה.

הלוואות לחיילים

הלוואות חיילים בתנאים נוחים

הלוואות חיילים הן הלוואות אשר ניתנות לחיילי הסדיר שמרוויחים מאות שקלים בודדים בחודש. הלוואות אלה הן פתרון מימון אטרקטיבי עבור החיילים אשר משתכרים במשכורות נמוכות ביותר שלא מספיקות להוצאותיהם השונות. ההלוואות ניתנות בתנאים אטרקטיביים ונוחים עם ריבית נמוכה ולעיתים אף אינם כוללים ריבית.

מה הסיבות שחיילים צריכים להלוואות?

מאחר שמשכורת החייל אינה מכסה את הוצאות החייל שהן מעבר לאוכל ולינה אשר ממומנות באמצעות הצבא, הוא חייב לקחת הלוואה שתכסה זאת. הוצאות אלה כוללות הוצאות חופשה בחו"ל, הוצאות רכב, הוצאות מגורים במידה והחייל בודד ואין לו הורים וכן הוצאות שגרתיות בחיי היום יום. באמצעות הלוואה לחיילים יכול החייל לחיות בחיי רווחה ופחות להיות מודאג ולחוץ מהמשכורת החודשית הנמוכה שנכנסת.

מהיכן ניתן לקבל הלוואות לחיילים?

הלוואות לחיילים ניתנות דרך הבנקים או חברות חוץ בנקאיות כגון: חברות האשראי, חברות ביטוח, חברות מימון פרטיות, קופת גמל או קרן השתלמות. באופציה הטובה ביותר עבור חיילים בסדיר היא דרך הבנקים מכיוון שהריבית היא נמוכה מאוד ביחס לחברות חוץ בנקאיות ולעיתים יש מסלולי הלוואה שאינם כוללים ריבית. כמו כן, אישור ההלוואה לוקח זמן כך שיש לקחת זאת בחשבון שממלאים בקשת הלוואה.

שאלות ותשובות

עד איזה סכום ניתן לקחת הלוואה לחיילים?

ניתן לקחת הלוואות חיילים עד לסכום של 15,000 ₪ .

האם יש צורך בביטחונות או ערבים?

בהלוואות חיילים אין צורך בביטחונות או ערבים, אלא אם כן מדובר על הלוואת משכנתא הכוללת סכום קרן גבוה.

מהי הריבית בהלוואות חיילים?

הריבית לחיילים משתנה בהתאם לריבית הפריים המשתנה ותנאי החשבון והפעילות של החייל.

לכמה תשלומים ניתן לפרוס את ההלוואה?

את ההלוואה ניתן לפרוס ל-36 תשלומים חודשיים .

מה ההבדל בין הלוואות חיילים דרך הבנק לבין חברות חוץ בנקאיות?

הלוואות חיילים דרך הבנק ניתנות דרך סניף הבנק או סניפי בנקים אחרים ויש צורך להגיע לבנק למלא טפסים. לעומת זאת הלוואות חוץ בנקאות ניתנות דרך גופים חוץ בנקאיים כמו חברות האשראי, חברות מימון פרטי, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות, חברות ביטוח ועוד ואינם מצריכות הגעה. ההבדל היחידי והבולט בין שניהם זה אחוז הריבית. בבנקים הריבית היא נמוכה ובחברות חוץ בנקאיות גבוהה.

לבדיקת זכאות למשכנתא השאירו פרטים כאן:
[לבעלי נכס בלבד]
מחבר המאמר
מדריכי משכנתא
קאבר סרטון וידאו- משכנאת חוץ בנקאית
קאבר סרטון: כיצד נקבעת ריבית חוץ בנקאית
משכנתא חוץ בנקאית - מי מפקח עליהם (6)
משכנתא למסורבים
פוסטים באותו נושא
יצירת קשר
תוכן עניינים
אלפי לקוחות מרוצים