יועץ משכנתאות מומלץ

יועץ משכנתאות מומלץ

אם אתם עומדים לפני קניית דירה חדשה, אחד הדברים החשובים שאתם חייבים לעשות זה להתייעץ עם יועץ משכנתאות מומלץ, יועץ שיעזור לכם לקבל את ההחלטות הנכונות לגבי מסלול המשכנתא שאתם רוצים לקחת. כך שעם ייעוץ נכון של איש מקצוע מנוסה ומקצועי תוכלו לקבל את המשכנתא שמתאימה לצרכים האישיים שלכם ועם הריבית הנמוכה ביותר.

מיהו יועץ המשכנתאות ומה חשיבותו?

יועץ משכנתאות מומלץ הוא יועץ מקצועי ומנוסה בתחום המשכנתאות. הוא עוזר לקבל את ההחלטות הנכונות לגבי מסלול המשכנתא המתאים לזוג בהתאם לצרכי הלקוח ודואג למצוא את מסלול המשכנתא הטוב ביותר עם הריבית הנמוכה בשוק. בנוסף לכך, הוא דואג לכך שהלקוח יקבל את ההחלטות הנכונות מבלי לבזבז כסף מיותר במיוחד שיש כל כך הרבה הוצאות מסביב למשכנתא עצמה שלא תמיד לוקחים מראש בחשבון. עם יועץ למשכנתאות מומלץ תוכלו  להיות בטוחים שאתם בידיים טובות לאורך כל הדרך.

איך בוחרים יועץ משכנתאות מומלץ?

על מנת לבחור יועץ משכנתאות מומלץ חשוב לשים לב לכמה פרמטרים חשובים:

ניסיון היועץ– חשוב לבדוק מהו ניסיון היועץ, כמה שנים הוא בתחום?  האם הוא יועץ מתחיל או מנוסה וותיק? האם עבד בתחומים כלכליים פיננסיים וצבר ניסיון או שעבד בתחומים אחרים. האם יש לו קשרים עם חברות שונות ולקוחות ואם כן מהו טיב הקשר? כל אלה יעזרו לנו לקבל את ההחלטה המתאימה.

מקצועיות-  חשוב לוודא שהיועץ שאנו עומדים לשכור את שירותיו יהיה יועץ מקצועי ובעל ניסיון וותק בתחום כדי שנוכל להפיק את המיטב ממנו.

לימודים ותעודות- חשוב לברר היכן למד את לימודי הייעוץ באיזה מקום, האם עבר קורס מהיר של כמה שבועות והוא "חאפר" או שלמד במקום מסודר ומקצועי כפי שנהוג ויש לו הכשרה של יועץ למשכנתאות.

המלצות- חשוב לבדוק עם לקוחות שעבדו עם יועץ המשכנתאות כיצד הוא בעבודה? האם העבודה שלו באיכות גבוהה? האם היו מרוצים?

כל אלה יעזרו לכם למצוא את איש המקצוע הטוב ביותר עבורכם שיעזור לכם לקבל את ההחלטות הנכונות והטובות ביותר עבורכם ויחסוך לעם לא מעט כסף גם ככה אין לכם.

אלפי ישראלים נמצאו זכאים להלוואה בתנאים מעולים! לבדיקת זכאות אנא בחרו את האפשרות המתאימה:

חשבנו שיעניין אותך גם:

שווקים פיננסים
הרשמה לניוזלטר
אולי יעניין אותך
האם גם אתם זכאים למשכנתא למסורבים?

לבדיקה מהירה בחר\י את קבוצת גילך:

אי עמידה בתשלומי הלוואה או בהחזר עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. ההלוואות תועמדנה לתקופה של 12 – 100 תשלומים חודשיים. עלות שנתית מקסימלית (כולל עמלות) בהלוואות צמודות מדד הינה 13%, בהתאם לריבית (קביעת שיעור הריבית המקסימלי). בהלוואות שאינן צמודות מדד; עד גובה “שיעור העלות האשראי המרבי”, בהתאם לחוק אשראי הוגן, התשנ”ג-1993.

המרכז להבראה פיננסית 2020 © תנאי שימוש

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

 לא ניתן לקבל הלוואה פחות מ-150 אלף ₪ 

לבדיקת התאמה מלאו פרטים:

להזמנת לידים מהירה מלאו פרטים:

דילוג לתוכן