הלוואות חוץ בנקאיות

הלוואות חוץ בנקאיות

הלוואות חוץ בנקאיות נתונות, מכורח היותן סוג של הלוואה אלטרנטיבית, למנעד רב של טיעונים, אמתלות או נימוקים, אשר שוללים אותן או לחלופין אשר תומכים בהן. מכיוון שכותבי המאמר הזה הם אופטימיים מטבעם, ותמיד מחפשים לראות את הטוב שבכל דבר, נציג את אופק המאמר שלפניכם בצד המצדדים בהלוואות חוץ בנקאיות, ולכם נותר לקרוא מההתחלה ועד סוף המאמר שלפניכם.

מדוע יותר ויותר בני אדם מעדיפים כיום לקחת הלוואות חוץ בנקאיות?

יותר ויותר בני אדם מעדיפים כיום לקחת הלוואות חוץ בנקאיות, אשר ניתנות באופן מקוון, משום שהן מבצעות סינרגיה של התקדמות הטכנולוגיה עם ההיבט הפיננסי, שבהכרח מובילים לשינוי חיובי בכל השווקים של ההלוואות האלו. מנקודת המבט שלכם, ההתקדמות המטאורית של הטכנולוגיה, הפכה בהכרח לתהליך בקשת ההלוואה להיותו פשוט ולאלתר. בקשת ההלוואה נעשית דרך רשת האינטרנט, ואיננה מחייבת את כל הביורוקרטיה ושיחות הסרק עם הגורמים המלווים. ההכרעה בגין אישור ההלוואה נעשית בתוך מספר רגעים וכלה במספר ימים, כתלות בסוגי ההלוואות. קלות ופישוט תהליך קבלת האישור להלוואות אלו, דוחפת הרבה לווים מבנקים מסורתיים, לעבור לאפיק של הלוואות חוץ בנקאיות.

במה שונות הלוואות רגילות מפעם לבין הלוואות חוץ בנקאיות שמוצעות כיום?

עד לפני מספר שנים, פעם, מי שהיה צריך לבקש הלוואה מהבנק המקומי, היה צריך להיגרר לכל הסחבת והביורוקרטיה של הבנק. שילוב של רגולציה, בהמשך להתקדמות הטכנולוגיה, שינו את פני המשחק כיום, ורבים הם "שמצביעים ברגליים" לעבר הבחירה בכיוון של הלוואות חוץ בנקאיות. הדבר גם נובע מכך שקיימת כמות מועטה של בנקים קהילתיים, מה שבהכרח הפך את המערכת הבנקאית לנשלטת באמצעות מוסדות גדולים, ופינה את הבמה לטובת ההלוואות החוץ בנקאיות. כמו כן, קיימות כל מיני בעיות במודל הבנקים עבור מלווים קטנים, בעוד יש להם מנעד רב של חשיפת צרכנים נרחבת, מה שמותיר אותם עם מעט רצון או צורך לאשר הלוואות בצינורות המקובלים.

מה שמוביל משקיעים לאשר הלוואות חוץ בנקאיות, הוא שיש כיום שקיפות של נתונים על האשראי הבסיסי של השקעה פוטנציאלית. כאשר אתם לרוב לא תחלקו את כל אלגוריתמי החיתום שלכם, למשקיעים יש גישה לאותם פרטי אשראי כמו לחתם, ובשל כך הם עשויים לקבל החלטת השקעה נבונה.

זה הרבה יותר חסכוני עבור בנק גדול לאשר הלוואות גדולות, מה שמשאיר סיבה כלכלית מועטה להגדיל את כמות ההלוואות הקטנות או הבינוניות. עם מוסדות גדולים שאין להם תמריץ להעניק הלוואות באיזון נמוך, דרושים כיום, יותר מאי פעם הלוואות חוץ בנקאיות, וזאת על מנת למלא את החלל.

הלוואות חוץ בנקאיות נודעות בכך שאין להן את אותה הגישה להון כמו שיש לבנקים המסורתיים. הגורמים המלווים נדרשים לוודא שיש להם מנעד נרחב של מקורות מימון כחלק מהמודל העסקי שלהם.

בכל זמן נתון, קיימים כל מיני שילובים של קרנות פנסיה, קמעונאות, קרנות ייעודיות, כאשר הבנקים מתחייבים להון למי שמבקש הלוואות. התמהיל הזה עבר שינויים עם חלוף הזמן בתגובה להזדמנויות בשוקי ההון הרחבים. מה שבהכרח פינה את הדרך לכניסה פורצת הדרך של הלוואות חוץ בנקאיות.

המון הלוואות חוץ בנקאיות מוכרות למשקיעים מאה אחוזים מההלוואות שהם מקבלים. במודל שכזה, הרווחים מתקבלים על ידי עמלות הקמה ושירות, לא מהשגת הרווח בגין ההלוואות עצמן. במודל זה, התמריץ לנותן ההלוואה הוא לחתום על כמה שיותר הלוואות – לאו דווקא כמה שיותר הלוואות טובות. 

אלפי ישראלים נמצאו זכאים להלוואה בתנאים מעולים! לבדיקת זכאות אנא בחרו את האפשרות המתאימה:

חשבנו שיעניין אותך גם:

שווקים פיננסים
הרשמה לניוזלטר
אולי יעניין אותך
האם גם אתם זכאים למשכנתא למסורבים?

לבדיקה מהירה בחר\י את קבוצת גילך:

כתובתנו: מנחם בגין 156, תל אביב

אי עמידה בתשלומי הלוואה או בהחזר עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. ההלוואות תועמדנה לתקופה של 12 – 100 תשלומים חודשיים. עלות שנתית מקסימלית (כולל עמלות) בהלוואות צמודות מדד הינה 13%, בהתאם לריבית (קביעת שיעור הריבית המקסימלי). בהלוואות שאינן צמודות מדד; עד גובה “שיעור העלות האשראי המרבי”, בהתאם לחוק אשראי הוגן, התשנ”ג-1993.

שווה לעקוב אחרינו:

המרכז להבראה פיננסית 2020 © תנאי שימוש

Scroll to Top

שניה לפני שהלכת! מלאו את הטופס וקבלו מתנה יקרת ערך!

לקבלת גישה למתנה שתשנה את חייכם מלאו את הטופס וקבלו גישה מיידית:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

מצוין! להשלמת הפניה מלאו את הפרטים הבאים:

 לא ניתן לקבל הלוואה פחות מ-150 אלף ₪ 

לבדיקת התאמה מלאו פרטים:

להזמנת לידים מהירה מלאו פרטים:

דילוג לתוכן